Uprzejmie informujemy, że uroczystość zakończenia roku szkolnego klas 1-8 rozpocznie się Mszą Świętą (dla chętnych) w kościele pod wezwaniem Świętego Wojciecha w piątek 26 czerwca 2026 roku o godzinie 7.45.
Następnie o godzinie 9.00 w sali koncertowej naszej szkoły odbędzie się uroczystość wręczenia świadectw z wyróżnieniem, nagród i dyplomów oraz krótka część artystyczna.
Dyrekcja POSM I stopnia nr 1
